צעד קדימה והכירות ברשת

אם החלטתם שנמאס לכם להיות לבד אז יש לנו כמה פתרונות בשבילכם! היום יש מגוון רחב של אתרי הכרויות שיכולים לעזור לכם להגיע לדייט מושלם עם בת או בן זוג.

בשביל להצליח להשיג הרבה דייטים באתרי הכרויות אנחנו ממליצים להירשם למספר אתרי הכרויות מכיוון שאם תרשמו רק לאחד אז תקבלו מספר קטן של חשיפות ולכן כדי מאוד להירשם לפחות ל 3 אתרים וכך תוכלו להכיר מספר רב יותר של בחורות וגם אתם תחשפו ברמה גבוה יותר.

כדי מאוד לא להתפזר ולהירשם ליותר משלושה אתרי הכרויות בגלל שאם תרשמו ליותר יהיה לכם מאוד קשה לשלוט בכל ההודעות הנכנסות שלכם ,תהיו קלילים יותר ותפסלו מועמדים רלוונטים בגלל שלא בדקת מספיק או שפשוט תפספסו הודעות שאולי תשלמו עליהם בעתיד.. (לרעה כמובן –פספוס הזדמנות ).

יש הרבה מאוד אתרים שמציעים הכרויות אפילו ללא עלות , אם אין לכם ניסיון באיפיון הדף האישי שלכם כיום יש חברות שונות שיכלות ליעץ לכם כיצד לעצב את הפרופיל,מה לרשום ואיך, כן כן בנות בררניות ובוחנות כל פסיק אצל גבר שהיא מעוניינת לצאת איתו לדייט.לדוגמא , צריך לתת תאור קצר ולעניין על עצמך ולא למרוח הרבה תוכן בדף שלך (זכור זה לא הכנה למבחן,לאף אחת אין כוח באמת לשבת ולקרוא עמוד שלם עלי).

דוגמא לתאור מוצלח באתר הכרויות- קצר וקולע

  • על עצמי : בן 36,רווק,אוהב ספורט,טיולים,יםטיפים להכרויות באינטרנט

    ,מחפש את האחת לקשר רציני בלבד לחיות את החיים בכיף ועם המון הרפתקאות משותפות.

כאשר אתם מדברים עם בחורות בדייטים כדי מאוד להיות ברורים וכמה שפחות להפגין את האהבה שלכם אל הבחורה במיוחד בהתחלה, זה מראה על חולשה ועושה רושם שמשהו בכם קצת אובססיבים ותלותיים. אם מצאתם מישהו שנראה לכם נחמד רצוי לצאת לשתות משהו בקפיטריה הקרובה,תהיו אמיתייים ותתנהגו בהתאם.

עוד טיפים חשובים בזמן בדייט

  1. תגיעו בזמן לדייט
  2. להיות מנומסים
  3. להיות עם ביטחון עצמי סביר (לא להיות ביישנים)
  4. לא רצוי לדבר על סקס בפגישה הראשונה

 אז למה אתם מחכים ? רוצו להירשם לאתר הכרויות ומצאו אהבה בקרוב!