הכרויות לחרדים

הכרויות לחרדים ? אתר מיוחד שבו אנשים יהודים חרדים יכולים להכיר אחד את השני, מעשה זה נקרא שידוך ובוא אדם מתווך לכאורה בין שני אנשים ובסופו של דבר יש משפחה חדשה במדינת ישראל והקמת בית חדש במדינת ישראל, אך האתר הזה מכיל הרבה אנשים יהודים חרדים שכולם רוצים להכיר אנשים חרדים גם כן כמוהם ודווקא לא אנשים חילוניים, בשביל ללכת למשדך צריך גם לשלם לאותו משדך וכל השיחות עם  משדך על מה שאתם עושים בחיים שלכם, אתם יכולים לבחור את מי שהכי מתאים לכם מכל האנשים באתר ובאמת זכות הבחירה היא של האדם המתחתן ולא של המשפחה והחברים שתמיד בוחנים את המתחתנים ולא נותנים להם חופש בחירה או חירות מכל סוג שהוא.

בדרך כלל מי שבוחר הם בני זוג העתידיים שלא רוצים ללכת למשדך באמת ושהמשפחה שלהם תבחר  מקומם ואנשים אחרים ינהלו להם את החיים ולא רוצים את דעתם של אחרים ובאמת רוצים לעשות שינויי בחיים שלהם ולבחור את אהבת האמת שלהם ולא אדם שבחיים הם לא פגשו וישר הם מתחתנים איתו  מקימים איתו משפחה מבלי לדעת עליו דברים חיוניים איך החיים איתו? במה הוא עובד? מה הוא עושה? ועוד  לא שאלות חלקם רציניות וחלקם פחות. אם גם אתם יהודים חרדים ונמאס לכם כל הזמן לקבל פקודות על  חיים שלכם ואתם לא רוצים שיבחרו לכם את הבן הזוג שלכם שאפילו את השם שלו בקושי מזכירים והמשפחה שלכם קודם מכירה אותו ולכם אין שום מושג אם מי אתם עומדים להתחתן ו”לבלות” איתו את כל שאר החיים שלכם? הצטרפו לאתר ותתחילו לשוחח עם כל מי שאתם רוצים, כמובן שהאתר בודק אם אכן המשוחחים הם יהודים חרדים אנו מקפידים שאתם תבחרו את כל מי שבאמת מתאים לכם, חלק מהשיחות מצוטטות על ידי צוות האתר אך ורק בשביל בדיקות ביטחון לכם ולסובבים אתכם.

האתר נועד אך ורק ליהודים חרדים ולא לאנשים אחרים מכיוון שלא לייצר עומס בענייני דתות וגם עם ימנים ושמאלנים החלטנו שהרשמה ליהודים חרדים בלבד, ישנם לא מספר קטן של יהודים חרדים שמעוניינים להתחיל עם קשר אמיתי ולא מזויף שאנשים אחרים החליטו עליהם ולפתוח חלק אמיתי ורציני בחיים שלהם ולא להתחתן עם מישהו שאין לך מושג מה משמח אותו , מה עצוב לו , אם יש לו איזשהו כאב מסוים שקשה לו לחיות אם יש לו מחלות או בעיות מיוחדות וכדומה. אם אתם לא רוצים להתחיל בכל ההיכרויות וללכת למשדך שהמשפחה תבחר לכם את הבן זוג העתידי שלכם הצטרפו עוד היום לאתר ותמצאו את אהבת האמת שלכם!