היתרון של אתרי הכרויות

במציאות פתוחה ולבירלית שכזאת אפשר להכיר האבה אנשים חדשים לכל מטרה, אם זה בפייסבוק,בזמן הלימודים שלכם, אירועי חברה,כנסים,תארוכות,מסעדות,בארים או סתם דרך חבר קרוב או ידידה.

זה קצת מוזר לשמוע אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שאתרי הכרויות באינטרנט הם המקורות הטובים ביותר להכיר אנשים למטרות ספציפיות. לדוגמא , אפשר להכיר דתיים במידה ואתה שומר מסורת ורוצה להכיר בחורה בראש שלך,או אם אתם בקטע של סטוצים אפשר לתפוס לדייט לוהט בחורות שמעוניינות אך ורק בסטוץ קטן או אולי קצת יותר.

יתרונות הכרויות באינטרנט

האינטרנט או זמין בכל מקום ולאט לאט בלי שנשים לב משתלט לנו על החיים.באתרי הכרויות השירות הוא און ליין בד”כ בחינם או בתשלום ואפשר להיכנס ולחפש את הדייט שלנו כאן ועכשיו בלי בזבוז זמן מיותר!

חיסרון הפיזיות – ברגע שאתם מכירים אנשים באינטרנט השיחה אומנם היא וירטואלית ולכן לא באמת צריך לצאת מהבית , אפשר לעשות צאט בכיף אפילו אם אתם לובשים תחתונים או פיג’מה ולהכיר את הבן אדם שעומד מולכם דכך התמונות פרופיל שהוא העלה לאתר הכרויות.

יתרון גדול מאוד באתרי הכרויות הוא שרוב החברים בהם באים למטרה ספציפים, רובם שם רווקים ורווקות כמוכם ומחפשים את החצי השנה  להכרות מעמיקה או קצרה.

חשיפה מקסימלית ברשת – כאשר אתם גולשים באתרי הכרויות ונרשמים הפרופיל שלכם מתחיל להתפרסם בכל הרשת של האתר וזה מה שגורם לכם לחשיפה גדולה מול קהל הגולשים,פתאום אתם באמצע – במרכז ושמים לב אליכם בכל רגע נתון וכל אחד יכול לבחון את הפרופיל האישי שלכם ולהחליט האם ברצונו לפנות אליכם או לו.

  • טיפ קטן מאיתנו – רצוי להירשם למספר אתרי הכרויות בו זמנות (2-3) על מנת להגיע לחשיפה מוגברת ביותר!
  • טיפ שני – כדי להיות אמיתיים ביותר בזמן השיחה בשביל לא לגרום להשליה לצד השני. תמיד תגידו את האמת מה אתם מחפשים בדיוק, מה אתם אוהבים,מה הספורט האהוב שלכם,חיות מחמד אהובות, הרגלים שונים ומשונים אישיים שלכם ( כמו להשתתף בתחרויות מזון למשל – כן יש אנשים כאלה ) , פשוט תהיו אתם והשיחה תזרום בכיף ובקלילות לכיוון הטוב